Noteikumi

Personas datu apstrāde.

Atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai 2016/679, uzņēmums SIA FERGUS (E-pasts: info@fergus.lv Tel.: +371 27388333) saņem, 2 gadus uzglabā un apstrādā lapas apmeklētāja nodotos personas datus (vārdu, uzvārdu, piegādes adresi, kā arī e-pasta adresi un tālruņa numuru, ja tādi ir norādīti), ar mērķi nodrošināt saziņu, sniegt pilnvērtīgāku saturu un atbilstošākas reklāmas, kā arī veikt preču piegādi. Piekrītot šiem datu apstrādes noteikumiem, lapas apmeklētājs tiek informēts, ka tā sniegtie personas dati netiks nosūtīti citiem ES uzņēmumiem, vai uz trešo valsti, vai starptautisku organizāciju. Piekrītot šiem noteikumiem, lapas apmeklētājs apzinās savas tiesības saistībā ar tā personas datu dzēšanu, labošanu, apstrādes ierobežošanu, u.c. (vairāk info par GDPR)

Preču apmaksas kārtība.

Par pirkumu var samaksāt ar bankas parskaitījumu vai caur internetbanku.

Preču cenas Internetveikalā izveidotajā pasūtījumā tiek norādītas eiro (EUR) ar iekļautu PVN. Prece Pircējam tiek pārdota par cenu, kas ir spēkā Internetveikalā pasūtījuma veikšanas brīdī; Pasūtījuma summa, kas sastāv no preču cenas un piegādes izmaksām, ir pieejama Pircējam pasūtījuma veikšanas procesā pirms pasūtījuma apstiprināšanas.

Pircējs pēc vienošanās ar Pārdevēju Preces apmaksu veic Eiro valūtā (EUR), pamatojoties uz Pārdevēja sastādīto rēķinu 1 (vienas) dienas laikā no rēķina saņemšanas brīža.

Pārdevējs neuzsāk pasūtījuma izpildi, ja nav saņemta noteiktā apmaksa par Pircēja pasūtīto Preci.

Par samaksas dienu tiek uzskatīta diena, kad rēķinā norādītā naudas summa ir ienākusi Pārdevēja bankas kontā.

Piegāde:

BEZMAKSAS Saņemšana ofisā Rīgā. Pie saņemšanas Jums jāuzrāda kvīts par apmaksu, personu apliecinošs dokuments. Pirms tam, lūgums sazināties ar mūsu darbiniekiem pa tel.: 27388333 vai e-pastu info@fergus.lv  ,  un sarunāt ierašanās laiku  mūsu ofisā Stabu ielā 30/2-56 , lai saņemtu Jūsu preci. Darba laiks: 10.00 – 17.00 (Pirmdiena – Piektdiena).
Cena:  BEZ MAKSAS

EXPRESS PASTS – Eksprespasts izmantojot Latvijas Pasta un sadarbības partneru plašo piegādes tīklu nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību Latvijā un visā pasaulē sniedzot ātrus piegādes pakalpojumus no rokas rokā. Jūs saņemsiet pasūtījumu nākamās darba dienas laikā, ja pirkums ir noformēts un apmaksāts līdz 12.00 vai trešās dienas laikā, ja pirkums ir noformēts pēc 12.00. Pasūtījumi tiek piegādāti uz norādito adresi darbdienās no 9.00 līdz 18.30 izņemot brīvdienas.
Cena: visā Latvijas teritorijā – 5.00 Eur (ar PVN)

EMS (Express Mail Service) pasaulē pazīstamākais pasta pakalpojums, kas paredz eksprespasta sūtījumu pieņemšanu un piegādi adresāta rokās visā pasaulē. Vidējais EMS sūtījumu piegādes laiks ir sākot no 4 darba dienām.
Cena:  tiek rēķināta, atkarībā no adreses

FedEx - Sūtījumiem uz ārzemēm mēs piedāvājām izmantot FedEx pakalpojumus – drošs un ātrs veids saņemt Jūsu pirkumu jebkurā valstī. Cenas un piegādes termiņus Jūs varat apskatīties noformejot pirkumu. 
Cena:  tiek rēķināta, atkarībā no adreses

BALTIC EXPRESSsūtījumiem uz Baltijas valstim mēs iesakam izmantot Baltic Express pakalpojumus – savu pasūtījumu saņemsiet ar kurjeru 2-3 dienu laikā tieši  rokās.
Cena: Igaunija un Lietuva – 6,70 EUR (ar PVN)

Piegādes laiks precēm no Designers Favorites kolekcijas 4 -7 darba dienas no pasūtījuma dienas.

Sīkāk ar preču piegādes nosacījumiem iepazīties šeit: Līgums/atruna (PDF)

Izstrādājumu augstumi: